Šaudymas iš kovinio ginklo yra grynas malonumas privačiai ir draugų kompanijoje.

Šaudymas iš kovinio ginklo yra grynas malonumas privačiai ir draugų kompanijoje. Tai įgūdis, kuris kelia pasididžiavimą ir pagarbą aplinkiniams.

Tai susiję su priklausymu pasauliui kilnių ir stiprių: filmuose ir priešakinėse gynybos nuo priešų linijose. Tai puikus sportas, kuriame kiekvienas gali tapti čempionu. Ir visa tai – „GSKA šaudimas”.

Receptas paprastas – pasaulinės kokybės šaunamieji ginklai, profesionalus instruktorius ir šaudymo programa, specialiai sukurta tiems, kurie ruošiasi pirmą kartą valdyti šaunamąjį ginklą arba turi mažai šaudymo patirties. Programos pabaigoje būsite apmokyti saugiai elgtis su šaunamaisiais ginklais ir galėsite pereiti į asmenines treniruotes.

Apie klubo tikslą

GSKA šaulių klubas yra šaunamųjų ginklų ir šaudymo sporto mėgėjai:

šaudymas kulkomis;
Šaudymas iš šautuvo.
Norime, kad šis šaudymo sportas taptų populiarus ir prieinamas visiems miesto ir regiono gyventojams.

Klubo tikslas:

Puoselėti ginklų kultūrą bendruomenėje ir formuoti teigiamą įstatymus gerbiančių ginklų savininkų socialinį įvaizdį;
klube sukuriame klubinės dvasios, namų jaukumo ir varžybinės dvasios atmosferą.

Klubo tikslai:

Šaudymo sporto, kaip aktyvaus ir saugaus laisvalaikio formos, plėtojimas ir populiarinimas teisėtvarkos besilaikantiems miesto ir regiono gyventojams;
Šaudymo įgūdžių tobulinimui palankių sąlygų kūrimas specialistams, kurių veikla susijusi su šaunamųjų ginklų naudojimu, taip pat piliečiams, kurie siekia tobulinti šaudymo kultūrą;
Saugaus elgesio su šaunamaisiais ginklais ir jų laikymo mokymas.
Padedame plėtoti sportą

Šaudymo sportas Lietuvoje yra išvystytas ir populiarus, ir tai yra mūsų nuopelnas.
Mūsų sportininkai ir klubo komanda sėkmingai varžosi tarptautinėse ir nacionalinėse varžybose, parveža klubui ir šaliai taurių ir medalių, titulų, garbės ir pagarbos.

Aukščiausios klasės šaudymo klubas ir šaudykla su mokymo programomis ir šaudymo treniruotėmis įvairių tipų šaunamieji ginklai.

848 Comments

Leave a comment