GINKLAI

GINKLAI GSKA ŠAUDYMO KLUBE - SUSIPAŽINKITE IR IŠBANDYKITE

Šaunamieji ginklai – tai sportui, medžioklei ar savigynai naudojami prietaisai, kurie pagal skirtingas technines specifikacijas yra skirstomi į kelias pavojingumo rūšis. Ginklų rūšys klasifikuojamos pagal paskirtį, kalibrą, vamzdžio kanalo konstrukciją, automatizacijos laipsnį, vamzdžio ilgį, gamybos būdą.  GSKA ginklų kolekcija skirta ne tik sportui ir pramogai, bet ir išbandymui prieš perkant nuosavą ginklą ar siekiant susipažinti su skirtingomis ginklų rūšimis.

GSKA šaudymo klubas siūlo išbandyti pistoletus CZ75, Glock 17, Glock 21, Colt 1911, Makarov ir šautuvą SKS 7,62×39, medžioklinius šautuvus, legendinius šautuvus AK-47 ir MOISIN  – NAGANT, skirtingas revolverių rūšis ir daugelį kitų.

Šaudymo sporto klube sužinosite kaip ir kam naudojami skirtingi ginklai – suprasite jų skirtumus. Išbandysite jų galingumą ir turėsite galimybę išbandyti šią neeilinę, ekstremalią pramogą, reikalaujančią didelio dėmesio, susikaupimo ir – žinoma – taiklios rankos. Pradėkite šią ekstremalią kelionę DABAR!

Ginklai GSKA šaudymo klube