APIE MUS

GSKA šaudymo sporto klubas – ko gero seniausia šaudykla Vilniuje, 2009 metais įkurta šaudymo sporto meistro, daugkartinio Lietuvos šaudymo čempiono ir rekordininko Anatolijaus Kapustino. Šaudymo klubas suteikia galimybę ne tik naudotis tiro paslaugomis, bet ir profesionalias konsultacijas įsigyjant nuosavą ginklą, didelį skirtingų šaunamųjų ginklų (Makarov, Glock, Colt, AK-47 ir t.t.) pasirinkimą asmeninei praktikai, bei galimybė tobulėti ir mokytis šaudymo bei taiklumo paslapčių su nuosavu ginklu. Šaudymo sportas – itin dinamiška, greitos reakcijos ir stiprios dėmesio koncentracijos reikalaujanti sporto šaka, vienijanti šimtus entuziastų visame pasaulyje.

Išbandykite skirtingus ginklus

Šaudymo klubas Vilniuje GSKA propaguoja šaudymo sportą tik tikrais ginklais, suteikiant galimybę išbandyti skirtingų rūšių šaunamuosius ginklus bei šaudmenis. Šaudymo sporto treneriai klube konsultuoja šaudymo sporto klausimais ir gali padėti norint įsigyti nuosavą ginklą arba siekiant išbandyti šią adrenalino išsiskyrimą skatinančią sporto šaką. GSKA šaudymo sporto treneriai – šią specifinę sporto šaką puikiai išmanantys profesionalai, galintys suteikti informaciją ir padėti su visais su šaudymu susijusias klausimais.

Profesionalūs patarimai įsigyjant ginklą

Norintiems įsigyti ginklą asmeniniam naudojimui, šaudymo klubo treneriai padeda išsirinkti tinkamiausią ginklą pagal kalibrą ir naudojimo paskirtį. Čia gausite profesionalias konsultacijas, susijusias su ginklo pirkimu, priežiūra, naudojimu, šaudmenimis ir jų skirtumais. Klientams suteikiama visokeriopa pagalba ir apmokymai naudojantis asmeniniu ginklu.

Siekiantiems išbandyti šią ekstremalaus sporto šaką GSKA šaudymo klubas suteikia galimybę naudotis tiro paslaugomis ir šaudyklai priklausančiais ginklais. Šaudykla gali pasiūlyti įvairius ginklus nuo klasikinių pistoletų iki karinių šautuvų su optiniais taikikliais, todėl turėtite galimybę atrasti tinkamiausią ir mėgstamiausią ginklą bei įstikinti, kad kiekvienas ginklas suteikia skirtingus pojūčius bei galimybes.

Šaudymo sporto klubas – laisvalaikiui ir šventėms!

Šaudymo užsiėmimai vakarėlių metu – puiki, dažniausiai nauja patirtis, paliekanti aštrų laisvės pojūtį . GSKA šaudymo sporto klubas – puiki vieta bernavakariams, mergvakariams, gimtadienio šventei ir įmonių vakarėliams. Šaudymo klube galima surengti varžytuves ir “team-building” užsiėmimus, kurių metu klientai turės galimybę naudotis net 12 šaudymo vietų, todėl vienu metu čia gali apsilankyti didelės kolegų ar draugų grupės